Orijinal Maske Kutusu Tasarımları Dünya Baskıda!

maske kutusu tasarımı ve baskısı

Maske kutusu tasarımı bugünlerde daha da önem kazanmaya başladı. Nedeni ise Covid-19 salgını nedeniyle, maske satışlarının artması ve firmaların bu alana daha çok ağırlık vermeleridir. Yani aslında içinde bulunduğumuz bu dönemde, maske üreten firmalar, hiç olmadığı kadar kar edecek. Ancak sattıkları ürünün de bir albenisinin olması gerekiyor.

Çünkü bu alanda rekabet özellikle bu günlerde oldukça fazla. Özellikle maske kutusu tasarımı önem kazanıyor ve firmaların bu konuya ağırlık vermesi yararlı olacaktır. Dünya Baskı olarak bizler de maske kutusunda en iyi tasarımları gerçekleştiriyoruz.

Maske Kutusu Nedir?

Koruyucu maskelerin bir arada durmasını sağlayan plastik ya da kartondan üretilen muhafazalardır.

Neden Maske Kutusu Tasarımı Orijinal Olmalıdır?

Makalenin başında da belirttiğimiz gibi maske kutusu alanında sektörde hiç olmadığı kadar bir rekabet oluştu. Bu yüzden maske üreten ve satan firmaların ürünlerini en iyi şekilde pazarlamaları gerekiyor.

Bu yüzden maske kutusu matbaa ortamında orijinal tasarlanmalı ve satışa hazır hale getirilmelidir. Dünya Baskı olarak da bizim amacımız bu!

Maske kutusu 50’lik maske kutusu tasarımlarına imza atıyoruz. Her kutunun tasarımını ayrı ayrı yapıyoruz. Tabi ki tasarımda sizlerden de ilham ve yardım alıyoruz.

Bildiğiniz üzere tüm tasarımlar artık dijital ortamda yapılıyor. Baskı da dahil olmak üzere gelişmiş yazılımlar ve makineler sayesinde artık tasarımlar daha kolay hayata geçirilebiliyor.

50’lik Maske kutusu dahil olmak üzere birçok maske kutusu tasarımları orijinal olarak gerçekleştirilmelidir. Zaten standart baskı ile bu kutuları üretmek oldukça kolaydır. Asıl iş tasarımdadır.

Tasarım yaparken daha önceden de söylediğimiz gibi müşteriden de ilham alınabilir. Burada iş grafik tasarımcıya düşüyor. Müşteri ile gerekli görüşmeyi yaptıktan sonra, tasarım çalışmalarına başlar. Daha sonra araştırır. Yani nasıl bir tasarım gerçekleştireceğine karar verir.

Tasarımcının araştırma yapmasındaki asıl neden, daha önce yapılmayanı yapmaktır.

En Güzel Maske Kutusu Tasarımı ile Daha Çok Satış Yapabileceksiniz!

Maske satışı gerçekleştiren firma olarak tasarımlarınız orijinal ve dikkat çekici olmalıdır. Dünya Baskı gibi alanında uzman ve tecrübeli tasarımcı firmalarla çalışarak, en güzel maske kutusu tasarımına sahip olabilirsiniz.

Firmanıza özel tasarım gerçekleştiriyoruz. Başta 20x20x10 santimetre ebatlarında ve 250 gram ağırlığında kutu tasarımının yanı sıra, daha birçok orijinal tasarıma sahip olacaksınız.

Maske kutusu tasarımında bizlerden mutlaka fiyat ve destek almalısınız.

Maske Kutusu Tasarımlarımızda Neler Var?

İstediğiniz türde baskı malzemesi kullanıyoruz. En ekonomik fiyatları bizde bulabilirsiniz. Amerikan Bristol kağıdına baskında, birinci kalite karton malzemeye kadar birçok seçeneğe sahipsiniz.

Tasarımlarımızda sizin de isteklerinize yer veriyoruz. Mesela kutunun tek tarafına resim ya da tasarımlarımızdan ekleme yapabiliyoruz. Dilerseniz kutunun iki yüzüne de tasarım yapıyoruz.

Tasarımlarımızda aynı zamanda kutu üzerinde farklı dillerde yer alan yazıları da yer veriyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Maske kutusu tasarımı bilgisayar ortamında başlıyor. Kutunun 6 yüzünde görünecek yazı ve resimleri belirliyoruz. Kutu üzerinde yer alacak resimler genelde grafik tasarımı personeli tasarından tasarlanıyor. Bazı durumlarda ise müşterinin isteğine göre resim yerleşimi gerçekleştiriliyor. Yani müşterinin istediği resimleri kutunun uygun yerlerine yerleştiriyoruz.

Mask Box Design tasarımı dijital ortamda tamamlandıktan sonra, sıra baskı aşamasına geliyor. Baskı aşamasında ise son teknoloji baskı makineleri kullanıyoruz. Kağıt türüne karar veriyoruz ve daha sonra kutu üzerinde yer alacak renklere karar veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir