Hakkımızda

Dünya Baskı ailesi olarak siz saygıdeğer müşterilerimiz için kaliteli tasarım ve baskı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlamak için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Geniş ürün yelpazesiyle ve müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla  dunyabaski.com ile başta reklam ajansları, grafikerler ve diğer matbaalar olmak üzere, küçük ve orta ölçekli firmalar ve  yurt içindeki tüm işletmelere internetten matbaa alışverişi imkanı sunuyoruz.

Nerede olursanız olun, 24 saat boyunca dunyabaski.com üzerinden verdiğiniz siparişleri son teknolojiye sahip makinelerimizle üretir ve size teslim ederiz. www.dunyabaski.com ile profesyonel grafik departmanımızdan grafik tasarım hizmeti alabilirsiniz.

• Matbaa ürün grubumuzda kartvizit, katalog, el ilanı, broşür, karton çanta, bloknot, küp bloknot, cepli dosya, afiş üretimleri ve sürekli form ürünlerinden promosyon ürünlerine, zarftan rulo ürünlere, etiketten tek kullanımlık gıda ve kozmetik ürünlerine ihtiyacınız olan tüm baskılı-baskısız kağıt ürününe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesiyle kaliteli baskı hizmeti sunuyoruz. Kolaylık prensibi üzerine kurulan altyapısıyla ‘hızlı’ ve ‘kaliteli’ hizmet alabileceğiniz dunyabaski.com ile geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz.

dunyabaski.com üzerinden verdiğiniz siparişleri son teknolojiye sahip makinelerle üretip Türkiye’nin neresinde olursanız olun ‘tam zamanında’ size teslim ediyoruz.

AVANTAJLARIMIZ –
  Tüm kağıt ihtiyaçlarınızı için sadece iletişime geçerek sipariş edebilir, çalışmalarınızı yerinizden kalkmadan kolayca bastırabilirsiniz.
• İşyerinizin büyüklüğü ne olursa olsun hem kurumsal hem de promosyonel baskı ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayabilirsiniz.
•Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kaliteli ve hızlı hizmet alabilirsiniz.
•Kullanıcı dostu tasarımımız ve altyapımız ile aradığınız her bilgiye veya ürüne kolayca ulaşabilir, kafanıza takılan sorular için ‘Bize Sorun’ bölümünü kullanarak bizlerle mesajlaşabilirsiniz.
• WhatsApp Hattımız olan 0530 467 35 44’e istediğiniz özelliklerde ki işler hakkında yazıp ya da arayıp geniş bilgi ve fiyat alabilirsiniz.
• Mail adresimiz olan ozlemdunyabaski@gmail.com  adresine doğrudan yazabilirsiniz. 

• Uzayıp giden yüz yüze görüşmelerle vakit kaybetmezsiniz ama yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon ya da mesaj ile bize ulaşabilirsiniz. • Termin ve sevkiyat süreçlerinde sorun yaşamazsınız, ürünleriniz kargo aracılığıyla belirtilen sürede adresinize teslim edilir.