BROŞÜR MODELLERİYLE GÖRÜNÜR OLUN

Broşür – El İlanı Baskısı

Broşür, reklam araçlarının en etkililerinden ve en bilineni olan broşür, tanıtım amacı taşıyan, renkli olarak tasarlanan tanıtım kitapçığıdır. Dijital ortamda ve ofset baskıda broşür hazırlamak, müşteriye firmanın varlığını duyurmada, etkili ve anlaşılması en kolay kampanya bilgileri verme ve firma bilinirliğini arttırma gibi amaçlarla kullanılır. Sayfa sayısı ve detayı çoğunlukla kataloglar kadar geniş değildir. Ayrıca ürünler hakkında kısa ve öz bilgilere yer verilir.
Broşür baskısı için istenilen ölçülerde özel uygulamalar ve katlamalar yapılabilmektedir. Genelde A4  veya A5 ebatları çoğunlukla A5 ebadı tercih edilen broşürlerde, kırım ve pilyaj yaparak katlama yapılır. Broşürde kağıt olarak, kuşe kağıtlar veya mat özel dokulu kağıtlar kullanılabilmektedir. Tek yaprak olarak basılan broşürlerde, bazen kalın gramajlı kağıtlar da prestij amaçlı kullanılır. Kalın kağıtların verdiği kaliteli hava, duruş açısından tokluk, iyi bir basım ile şıklaşır. Fakat broşür eğer tek sayfa olarak tasarlanırsa, arka yüzeye de baskı istenildiğinden kuşe kağıt kullanmakta fayda vardır.
Müşterinin dikkatini çekmek için ayrıca çalışılan grafik tasarımlar ile dia ve logo uygulaması yapılabildiği gibi, özel kesimli tasarımlar da yapılabilmektedir. Broşür üzerindeki bazı ürünlerin üzerine, kısmi lak veya varak uygulaması istenebilir ki bu durumlarda özel grafik tasarım yapılıp bu işlem uygulanabilir. Bu durumlar maliyeti artıran unsurlardır. Böylece Broşür baskı fiyatları üzerinde artış olması muhtemel olmaktadır. Kalitede aynı oranda baskıya yansımaktadır. Bu sayede firmanızın kalitesini ve ayrıcalığını broşürle anlatmış ve sergilemiş olursunuz.
Broşür – El İlanı – Flyer Basımında Kaliteyi Etkileyen Faktörler dediğimizde;
1- Broşür-el ilanı-flyer baskılarının kaliteli, sade,anlaşılır ve şık olması
2- Kesinlikle grafik tasarıma önem vermek; içerikteki metinlerin kısa, gerekirse slogan tarzında ve renklerin dikkat çekici olması, sade ve şık bir tasarım için çok önemlidir.
3- Baskıyı yapacak olan matbaanın ofset tekniğinde çalışması ve bünyesinde grafik tasarımcı bulundurması, broşür baskı kalitesi açısından olmazsa olmaz şartlarındandır.
Online matbaa olan dunyabaski.com size broşür konusunda en hızlı hizmeti sunar. dunyabaski.com’a girip tasarladığınız broşürü yüklersiniz, istediğiniz özellikleri belirtirsiniz, baskı hazırlığı ve broşürlerin basımı yapıldıktan sonra broşürleriniz adresinize teslim edilmek üzere yola çıkar.

Broşür Modelleriyle Görünür Olun 

Broşürlerinizi dikkat çeken tasarımıyla ve el ilanlarınızı hazırlıyoruz. Kısa, etkili ve doyurucu içeriklere sahip olan broşür ürünleriyle, firmanızın varlığını birçok kişiye duyurabilirsiniz. İyi bir tasarıma sahip olan broşür ürünü, firmanızın ve ürünlerinizin reklamını en iyi şekilde yapabilmenize olanak tanır.

Fark Yaratan Broşür Modellerimiz

01 kodlu broşür modeli A5 ebatlarındadır. 10 x 14 cm ölçülerinde, 105 gram ağırlığında parlak kuşe kağıt kullanılarak hazırlanmıştır. Tek yönlü olarak hazırlanan broşür modelinde standart tasarım söz konusudur. Standart tasarım ücreti, fiyata dahil değildir. Farklı ebatlara göre fiyat değişmektedir. 2000 adet başlangıç sipariş adedidir. Yüksek miktarlar için bizleri arayarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Dilerseniz standart tasarımın dışında özel tasarım da yaptırabilirsiniz. 

Çift yüzlü A5 broşür modeli, 14 x 20 cm ebatlarındadır. 150 gram parlak kuşe kağıt kullanılarak hazırlanmıştır. Standart tasarım ile birlikte sunulmaktadır. Dilerseniz özel tasarım yaptırabilirsiniz. Başlangıç sipariş adedi, 1000’dir. Yüksek sayıda siparişleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Ürünlerinizin daha dikkat çekici olması için A4 ebatlarındaki modelleri tercih edebilirsiniz. 20 x 28 cm tek yüzlü ve 110 gram ağırlığındaki broşür modeli, ürünlerin daha görünür olabilmesi için ideal olacaktır. Sipariş adedi arttıkça, fiyatlar biraz daha ekonomik olmaktadır. 

A6 Tek yön ve 115 gram ağırlığında broşür modeli, 10 x 14 cm ebatlarındadır. Bu modelde de parlak kuşe kağıt kullanılmıştır. Tasarım kriterlerinizi bizlere ulaşarak belirtebilirsiniz. Basım adedi 4000’den başlamaktadır. Daha yüksek adetler için bizlere ulaşarak, fiyat alabilirsiniz. 

Broşür Siparişi Vermek Çok Kolay

www.dunyabaski.com adresini ziyaret ederek, sizler için hazırladığımız birbirinden renkli broşür modellerimizi mutlaka görmelisiniz. Ürün kategorilerindeki resimleri inceleyerek, broşür modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Sipariş vermek ise oldukça kolaydır.

Tek yapmanız gereken, bizimle telefonla ya da mail yoluyla iletişime geçip ödeme işlemi tamamlandıktan sonra broşür tasarımınız, 3 gün içinde hazırlanır ve kargoya verilir. 

Bizlere iletişim sayfasından ulaşabilir, 7/24 görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. Whatsapp iletişim hattından (0530 467 35 44)  tüm işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir