İMSAKİYE SEZONU AÇILDI !..

Hazır Tasarım İmsakiye Çeşitleri
Ramazan ayına girmeye hazırlandığımız şu günlerde, her evde bulunması gereken imsakiye çeşitlerimizi görmeye hazır mısınız? Farklı tasarıma sahip ve kaliteli baskı niteliği taşıyan imsakiye çeşitlerimizden birisine mutlaka sahip olmak isteyeceksiniz. İmsakiye çeşitlerimiz, işletmelerinizin ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahiptir. Müşterilerinizin beğenisine sunacağınız 50’den fazla seçenek sizleri bekliyor.

Yaldızlı İmsakiye

270 gram ağırlığında Amerikan Bristol kartonuna baskı yaparak hazırladığımız Yaldız imsakiye ürünü 25 x 35 santimetre ebatlarındadır. Dilerseniz tek renk, dilerseniz de birkaç rengin birleşiminden oluşan tasarımları tercih edebilirsiniz. Yaldız desenlerinin bulunduğu imsakiye kartonunda, firmanızın reklamının yer alabileceği bir alan bulunmaktadır. Ayrıca namaz vakitleri, iftar ve sahur vakitleri büyük puntolarla yer almaktadır. Dini motiflerin yer aldığı yaldızlı imsakiye ürünümüzü dilerseniz özel tasarım olarak da yaptırabilirsiniz. Minimum 100 adet olmak üzere 1000 adede kadar siparişlerinizi verebilirsiniz. Sayfadaki WhatsApp butonuna tıklamanız ya da alo demeniz yeterli olacaktır.

Kuşe Kağıt İmsakiye

170 gram parlak kuşe kağıda baskılı imsakiye modeli, 25 x 35 santimetre ebatlarında tasarlanmıştır. Üzerinde 4 adet renk bulunmaktadır. minimum 100 adetten 2500 adede kadar sipariş verebilirsiniz. Hızlı teslimat ve güvenli ödeme seçenekleri bu üründe sizleri bekliyor. 50’den Fazla Seçeneğe Sahipsiniz. 50’den fazla renk ve desen seçeneği bulunan imsakiye ürünleriyle, ramazan ayının bereketini bizlerle yaşayabilirsiniz. Ürünlerimiz en kaliteli kağıtlar kullanılarak imal edilmektedir. Sizlerde müşterilerinize mutlaka imsakiye modellerimizden bir tanesini hediye etmelisiniz.

İmsakiyelerimizin Özellikleri

Dilediğiniz renk ve desende imsakiye ürününü sitemizde bulabilirsiniz. Parlak kuşe kağıttan, Amerikan Bristol kartonuna kadar kaliteli kağıt kullanarak ürünlerimizi hazırlıyoruz.  Dilerseniz özel tasarım da yaptırabiliyorsunuz. İmsakiyenin başında yer alan desenler özenle seçilmiş ve özel olarak tasarlanmıştır. Birçok kişinin beğenisine uygun hazırlanan imsakiye modellerinde büyük punto yazı seçimi gerçekleştirilmiştir. 

Özel Tasarım İmsakiye

Müşterilerinize sürpriz yapmak istiyorsanız, imsakiye tasarımının üzerinde ne olacağına siz karar verebilirsiniz. Uzman tasarımcılarımızla birlikte, en güzel tasarımı gerçekleştirin, bu ramazan müşterilerinize harika bir ürün hediye edin! Tüm imsakiye tasarımlarımızda, iftar ve sahur vakitlerinin yanı sıra, güneşin doğduğu vakitler, Diyanet kurumunun takvimi esas alınarak yerleştirilmektedir. 
Kampanya Ürünlerimiz
Kampanya dahilinde olan ürünlerimizden yararlanabilmek için bizlere, www.dunyabaski.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bu ramazan ayında da sizlere özel kampanyalarımız devam ediyor. 2020 yılına özel olarak hazırladığımız ürünlerde 1000 adet sipariş verin, üzerinde 4 renk yer alan hazır baskılı imsakiyelere sahip olun. 1000 adet sipariş verdiğinizde özel fiyatımız da sizleri bekliyor olacak. Ürünlerimizi 100’lük paketler halinde sizlere ulaştırıyoruz. Hızlı teslimat ve güvenli ödeme ayrıcalığını bizlerle yaşayabilirsiniz.
Ramazanın Bereketini Bizlerle Takip Edin!
Tan yeri ağardığında ve sahur zamanı geçtiğinde, iftar sabırsızlıkla beklenir. Hem çalışıp hem oruç tutmak zor olsa da, akşam ezanı okunduğunda, her yanı bir bereket ve huzur kaplar. Sahur ve iftar zamanlarını birbirinden güzel imsakiyelerle karşılarız. Mutfakta buzdolabının üzerinde ya da en çok zaman geçirdiğimiz odalarımızda yaldızlı ve süslü imsakiyeler yerini alır. Tüm zamanı ramazan ayına özel imsakiyelerden takip ederiz. Her işletme ramazan ayında büyük bir heyecanı paylaşır. Sipariş verdikleri imsakiyelerini müşterilerine vermek için sabırsızlanırlar. Biz de bu heyecanı sizlerle her sene paylaşıyoruz. Senenin bir ayı için büyük hazırlıklar yapıyoruz. Birbirinden özel tasarımlara her sene imza atıyoruz.
Birbirinden güzel dini motifleri, reklam alanınızı, imsak ve sahur vakitleri başta olmak üzere imsakiye üzerinde yer alan tüm elemanları, büyük bir gayret ve huzur içinde tasarlıyoruz.
En güzel imsakiye modelleri, www.dunyabaski.com sitesinde sizleri bekliyor.

Birbirinden özel imsakiye tasarımlarıyla, bu ramazan ayında da müşterilerinize hediyenin en güzelini, bizlerinde yardımıyla verebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir