Olabilecek En İyi Kartvizit Tasarımı

Kişileri ve kuruluşları yansıtan kartvizit tasarımı iyi olmak zorundadır. Kartvizit üzerinde size ait kısa ve tanıtıcı bilgiler yer alır. Yani insanlar sizi kısmen de olsa, kartvizitinizden tanır.
Ancak kötü bir tasarım, insanların sizin ya da yaptığınız işin kötü zannedilmesine yol açabilir. Yani siz işinizi çok iyi yapabiliyor olabilirsiniz. Ya da uzun yıllar boyunca birçok başarıya imza atmış da olabilirsiniz. Ancak unutmayın! İnsanların birçoğu bunu bilmiyor.

Dünya baskı firması olarak biz sizin en iyi şekilde görünmenizi sağlıyoruz. Yaptığımız en iyi kartvizit tasarımıyla başarılarınızı ve yeteneklerinizi tam olarak yansıtıyoruz. Yeni bir iş anlaşması yapmak için firmaya gittiğinizde, size önce kartvizitinizi sorarlar. Daha sonra yaptığınız işleri görmek isterler. Yani kartvizit aslında sizin izleniminizdir. İlk izlenim ise her türlü insan ilişkilerinde önemlidir ve ilişkinin sonraki aşamasında belirleyici özelliklere sahiptir.

Standart ölçülerde kartvizit tasarımı gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda isteğinize göre özel tasarımlar da hazırlayabiliyoruz.

Kartvizit Tasarım Örneklerimizi Mutlaka Görmelisiniz?

Tabi ki yaptığımız işleri de bizim kartvizitimiz oluyor. Bu yüzden her yaptığımız işte en mükemmel olma çabası içerisindeyiz.

Dijital baskı ürünlerimizden olan kartvizit tasarımlarımızı mutlaka görmelisiniz. Web sitemizde kategoriler bölümünde yer alan tasarımlara mutlaka göz atın. Ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Hangi Kartvizit Modelini Tercih Ederdiniz?

Aşağıdaki kartvizit modellerinden hangisini tercih edersiniz?

  • Standart,
  • Kraft,
  • Kabartma desenli,
  • PVC kaplamalı,
  • Özel kesimli kartvizit,
  • Takvim temalı,
  • Oval,
  • Yumuşak dokulu ya da, Sıvamalı kalın kartvizit.

Kartvizit modelleri üzerinde karara varamadınız mı?

Seçmekte Zorlanıyor musunuz? Gelin Birlikte Yapalım!

Yukarıda sıraladığımız kartvizit modellerinden hiçbirisi size uygun değil mi? O zaman gelin kartvizit tasarlama işini birlikte yapalım.

Nasıl yapıyoruz?

Öncelikle firmamızdan talepte bulunuyorsunuz. Daha sonra grafik tasarım personelimiz sizlerden tasarım için gerekli bilgileri alıyor ve çalışmaya başlıyor. İşte işin bu kısmı oldukça önemli! Çünkü grafik tasarım personelimiz bu aşamada yaratıcılığını ve hayal gücünü sonuna kadar kullanıyor. Taslak çalışmayı hazırladıktan sonra size sunuyor.

Siz de çalışma üzerindeki fikrinizi söylüyorsunuz. Şunu belirtmeliyiz ki, yaptığımız tasarımların %90’ı ilk görüşte beğeniliyor. Ancak müşterilerimizin de tabi ki bazı istekleri olabiliyor. Bu aşamada tasarımcı, müşterinin fikirlerini alıyor. Tabi ki her fikir, kartvizit tasarımı üzerinde uygulanamayabiliyor. Yani teknik olarak imkansız olabiliyor.

Müşteriyle tasarım üzerinde anlaşmaya varıldıktan ve müşterinin onayı alındıktan sonra sıra baskı aşamasına geliyor. Belirtilen miktarda ürün basılıyor ve paketleniyor. Daha sonra müşteriye ulaştırılıyor.

Tasarımını Seç Siparişini Ver!

Dilerseniz hazır olan tasarımlarımızdan birisini seçip, sipariş verebilirsiniz. Tabi ki aceleniz varsa!

Zaman açısından sorununuz varsa kartvizit tasarımı yaptırmak istemeyebilirsiniz. Daha önce sizler için hazırladığımız tasarımları, internet sitemizi ziyaret ederek inceleyebilir ve aralarından bir tanesini seçip kartvizit baskısı onayını verebilirsiniz.

Seçtiğiniz ürünü bizlere Whatsapp üzerinden ulaştırın ve sipariş sürecini başlatın. Baskı işlemi tamamlandıktan sonra en kısa sürede siparişinizi sizlere ulaştıralım. İşte bu kadar basit!

Özel Tasarımınızın Olmasına Ne Dersiniz?

Sizler için özel olan insanlara, özel bir tasarım hediye etmek isteyebilirsiniz. Ya da yaptığınız işte ne kadar özel olduğunuzu tam olarak yansıtmak isteyebilirsiniz. O zaman doğru adrestesiniz. Alanında uzman ve deneyimli personelimizle istediğinizi kısa sürede alacaksınız. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek ve hiçbir yerde bulunmayan kartvizit tasarımı sürecini başlatmak!

Özel kartvizit tasarımı artık günümüzde birçok insan tarafından tercih ediliyor. Çünkü insanlar iyi bir tasarımın kendilerine çok şey kazandıracaklarını biliyorlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir